نمونه قرارداد اجاره صندلی آرایشگاه

نمونه قرارداد اجاره صندلی آرایشگاه

نمونه قرارداد اجاره صندلی آرایشگاه

قرارداد اجاره صندلی آرایشگاه چیست؟ برای انعقاد چنین قراردادی چه نکاتی را باید رعایت نمود؟ همواره افراد زیادی خواهان دریافت مشاوره حقوقی قرارداد اجاره از متخصصین موسسه حقوقی وکلای تلفنی هستند. در همین راستا سوالات فوق الذکر از جمله متداول ترین سوالاتی هستند که از ما پرسیده می شوند. در واقع با توجه به درآمدی که آرایشگری بانوان و آقایان دارد، امروزه بسیاری از افراد این مهارت را یاد گرفته و از آن کسب درآمد می کنند. با این حال بسیاری از کسانی که تازه، قدم در این مسیر گذاشته اند، امکان خرید یا اجاره یک مغازه کامل را ندارند یا حتی مشتریان آنها آنقدر زیاد نیست. در نتیجه عاقلانه ترین کار اجاره صندلی در ارایشگاه می باشد. پس با یکی دیگر از مجموعه مقالات موسسه حقوقی وکلای تلفنی همراه باشید تا به طور تفصیلی با قرارداد اجاره صندلی آرایشگاه آشنا شویم.

 

 

هزینه مشاوره حقوقی

قرارداد اجاره صندلی آرایشگاه چیست؟

در اولین گام از بررسی قرارداد اجاره صندلی آرایشگاه، بایستی با تعریف آن آشنا شویم. همانطور که گفته شد، امروزه بسیاری از آرایشگران تازه کار به علت اینکه سرمایه کافی جهت راه اندازی یک مغازه یا سالن زیبایی کامل را ندارند، اقدام به اجاره صندلی در ارایشگاه می کنند. همچنین این کار برای صاحبان سالن های زیبایی یا مغازه ها نیز دارای سود است.

در ادامه بایستی به این نکته اشاره کنیم که قرارداد اجاره صندلی آرایشگاه، یک قرارداد اجاره شناخته می شود. در نتیجه تمامی آثار قرارداد اجاره نظیر لازم بودن، معین بودن، معوض بودن، ضروری بودن تعیین عین مستاجره، ضروری بودن تعیین اجاره بها و ضروری بودن تعیین مدت اجاره که در قانون ذکر شده است، در مورد قرارداد اجاره صندلی آرایشگاه نیز صادق است. در واقع هنگامی که یک قرارداد اجاره صندلی آرایشگاه منعقد می شود، مستاجر یا اجاره کننده در قبال پرداخت اجاره بها، یک صندلی به انضمام تجهیزات لازم در آرایشگاه مورد نظر که عین مستاجره محسوب می شوند را از موجر یا اجاره دهنده اجاره می کند. به عبارت دقیق تر مستاجر، مالک منافع صندلی آرایشگاه خواهد شد. همچنین در آخر بایستی به این نکته اشاره کنیم که قرارداد اجاره صندلی آرایشگاه به دو نوع کلی تقسیم می شود:

 • قرارداد اجاره صندلی آرایشگاه مردانه.
 • قرارداد اجاره صندلی ارایشگاه زنانه.

 

 

اجاره صندلی ارایشگاه

 

اهمیت تنظیم قرارداد برای اجاره صندلی آرایشگاه

هنگامی که افراد برای دریافت مشاوره حقوقی قرارداد اجاره با موسسه ما تماس می گیرند، یک سوال مهم در ذهنشان وجود دارد؛ تنظیم قرارداد اجاره صندلی در آرایشگاه چه اهمیتی خواهد داشت؟ در پاسخ به این سوال بایستی بگوییم که مسلما افرادی که یک صندلی در آرایشگاه اجاره می کنند، قصد دارند که کسب و کار خود را رونق ببخشند. همچنین موجرین نیز می خواهند از اجاره دادن صندلی آرایشگاه خود کسب درآمد کنند. در نتیجه بهترین کار این است که رابطه حقوقی افراد، تبدیل به یک قرارداد شود تا هیچکدام از طرفین نتواند نسبت به تعهدات خود بی توجه باشد. به عنوان مثال اگر قرارداد اجاره صندلی در آرایشگاه تنظیم نشود و مستاجر چندین ماه اجاره بهای خود را پرداخت نکند، آیا کار موجر برای دریافت اجاره بها سخت نخواهد بود؟ در نتیجه، منطقی ترین راه این است که یک قرارداد اجاره بین افراد تنظیم شود.

شما می توانید برای تنظیم مفاد قرارداد اجاره صندلی در آرایشگاه از طریق مشاوره حقوقی با یک وکیل کاربلد قرارداد اجاره در ارتباط باشید.

 

نکات مهم در تنظیم قرارداد اجاره صندلی آرایشگاه

اگرچه همواره به متقاضیان تنظیم قرارداد اجاره صندلی آرایشگاه پیشنهاد می شود که این کار را به وکیل قراردادهای اجاره بسپارند، با این حال اگر تصمیم گرفته اید که خودتان نسبت به تنظیم قرارداد اجاره صندلی آرایشگاه اقدام کنید، بایستی نکات زیر را در نظر بگیرید:

 • ذکر کردن مشخصات طرفین (اجاره کننده صندلی و مالک).
 • مشخص کردن موضوع مورد اجاره که همان صندلی می باشد.
 • تعیین مدت زمان اجاره که در غیر این صورت معامله باطل خواهد بود.

 

 

تنظیم قرارداد انلاین 
وکیل امور قراردادها
مشاوره حقوقی عقد رهن 
مشاوره حقوقی نگارش قرارداد 
درباره ما 

 

 

 • تعیین هزینه اجاره صندلی در ارایشگاه و چگونگی پرداخت آن.
 • تعیین تعهدات و وظایف طرفین به طور دقیق.
 • در نظر گرفتن شرایط فسخ و اتمام قرارداد.
 • تعیین مرجع حل اختلاف.
 • چگونگی جبران خسارات وارد توسط هر کدام از طرفین.
 • در نظر گرفتن بند فورس ماژور که با وقوع اتفاقات غیر قابل پیش بینی، مسئولیت را از دوش متعهد بر می دارد.

 

هزینه تنظیم قرارداد اجاره صندلی آرایشگاه

هزینه تنظیم قرارداد اجاره صندلی آرایشگاه توسط یک وکیل کاربلد قرارداد اجاره همواره از جمله نگرانی های افراد بوده است. چرا که بسیاری از این افراد در ابتدای راه کسب و کار خود هستند و امکان پرداخت هزینه های گزاف تنظیم قرارداد اجاره صندلی آرایشگاه توسط وکیل را ندارد. به همین خاطر خودشان شخصاً قرارداد مورد نظر را تنظیم می کنند.

 

 

قرارداد اجاره صندلی ارایشگاه

 

در نتیجه اغلب اوقات با مشکلات حقوقی متنوع و مهمی مواجه می شوند. البته دیگر جای نگرانی نیست! ما در موسسه حقوقی وکلای تلفنی به منظور استفاده همگانی از خدمات حقوقی، سعی داشته ایم همواره هزینه تنظیم قرارداد اجاره صندلی آرایشگاه را معقولانه تعیین کنیم. شما می توانید برای اطلاع از این هزینه از طریق مشاوره حقوقی تلفنی و ۲۴ ساعته با ما در ارتباط باشید.

 

نمونه قرارداد اجاره صندلی آرایشگاه

هنگامی که صحبت از تنظیم قرارداد اجاره صندلی آرایشگاه می شود، بسیاری از افراد به دنبال خرید و دانلود نمونه قرارداد اجاره می روند. در صورتی که این کار کاملاً غلط است. در واقع هر رابطه حقوقی و قراردادی، دارای شرایط مخصوص به خود می باشد. در نتیجه اگر قصد دارید یک صندلی در آرایشگاه اجاره کنید، بهتر است این کار را به یک وکیل مجرب بسپارید. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق مشاوره حقوقی انلاین و رایگان با ما در ارتباط باشید.

 

 


سوالات متداول

نظرات

ثبت دیدگاه شما

فوق تخصصی

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 100,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 200,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
30 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
تخصصی

جدول مشاوره حقوقی تخصصی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 75,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 220,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
مشاوره حقوقی حضوری 500,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
مطالعه اوراق پرونده به همراه 5 دقیقه مشاوره حقوقی توسط وکیل 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
نگارش نامه ها و درخواست های اداری 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
5دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری 50,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
محاسبه فوری دیه توسط وکیل 100,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز 200,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت

© 2021. وکلای تلفنی . تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد.