نحوه انتخاب وکیل سرپرست

نحوه انتخاب وکیل سرپرست

نحوه انتخاب وکیل سرپرست

نحوه انتخاب وکیل سرپرست چگونه است؟ منظور از وکیل سرپرست چیست؟ وکیل سرپرست چه وظایفی دارد؟ وکلای سرپرست خوب چه خصوصیاتی دارند؟ فارغ التحصیلان رشته حقوق پس از قبولی در آزمون وکالت نیاز است تا برای گذراندن دوره کارآموزی، وکیل سرپرست انتخاب کنند. در صورتی که آنان در این مسیر از همراهی یک وکیل سرپرست حرفه ای استفاده نکنند، نمی توانند در ادامه راه خود موفق باشند. به همین دلیل همه روزه افراد زیادی خواهان دریافت خدمات مشاوره حقوقی تلفنی در مورد انتخاب وکیل سرپرست هستند. در همین راستا تصمیم گرفته ایم، در یکی دیگر از مجموعه مقالات موسسه حقوقی وکلای تلفنی به سوالات فوق و پرسش های پیرامون آن پاسخ دهیم. پس تا آخر این مقاله همراه ما باشید.

 

 

هزینه مشاوره حقوقی

منظور از وکیل سرپرست کیست؟

در نخستین گام هنگام بررسی نحوه انتخاب وکیل سرپرست بایستی به پرسش منظور از وکیل سرپرست کیست؟ جوابی مناسب بدهیم. وکیل سرپرست فردی است که پروانه وکالت خود را از مرکز مشاوران یا کانون وکلای دادگستری اخذ نموده است. این گروه از وکلا به دلیل تخصص زیاد و تجربه بالا آمادگی کافی برای آموزش وکلای تازه کار را دارند. در واقع کارآموزان در همان ابتدای مسیر در کنار وکیل سرپرست آموزش خود را تکمیل می کنند. در پایان نیز وکیل سرپرست با ارائه گواهی صحت و سقم دوره کارآموزی آنان را تایید می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انتخاب وکیل سرپرست میتوانید همین حالا از خدمات مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان در موسسه حقوقی وکلای تلفنی بهره ببرید.

 

 

وکیل سرپرست خوب

 

وکیل سرپرست چه وظایفی دارد؟

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انتخاب وکیل سرپرست نیاز است تا با وظایف وکیل سرپرست آشنا شوید. در ادامه مهم ترین وظایف وکلای سرپرست را به صورت تیتر وار بیان می کنیم:

  • اعلام شروع به کارآموزی و اظهار نظر در مورد نحوه همکاری کارآموز در پایان دوره.
  • پاسخ به سوالات کارآموز.
  • ایجاد برنامه دقیق برای حضور کارآموز در دفتر وکالت و محول کردن برخی وظایف به او.
  • اعلام تخلفات احتمالی کارآموز به کمیسیون مربوطه.
  • تعلیم مداوم کارآموز و آشنا کردن او با مواردی همچون وظایف قضات، چگونگی رفتار با سایر وکلا و نحوه دفاع در دادگاه.
  • نظارت دقیق بر روی تکالیف محول شده به کارآموز.
  • یادگیری مواردی مانند تنظیم دادخواست، قرارداد وکالت، لوایح دفاعیه و... به کارآموز.
  • همکاری مداوم با کمیسیون مربوطه جهت اجرای دقیق برنامه های آموزشی.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد وظایف وکیل سرپرست می توانید همین حالا با همکاران ما در موسسه حقوقی وکلای تلفنی ارتباط بگیرید. لازم به ذکر است که خدمات حقوقی وکلای تلفنی به صورت شبانه روزی و در تمامی ایام هفته حتی تعطیلات رسمی ارائه می گردد.

 

 

دانستنی های کاراموزی وکالت
کارآموز وکالت
مشاوره حقوقی به کاراموزان وکالت 
درباره ما 

 

وکیل سرپرست خوب چه خصوصیاتی دارد؟

در حین آشنایی با مبحث نحوه انتخاب وکیل سرپرست بایستی بدانیم وکیل سرپرست خوب چه خصوصیاتی دارد؟ وکیل سرپرست کاردان فردی است که تسلط کاملی بر روی قوانین و مقرارت حقوقی و کیفری داشته باشد. به طوری که بتواند به تمام سوالات کارآموز خود به خوبی جواب دهد. به علاوه نیاز است تا وکلای سرپرست، افرادی دلسوز و صبور باشند. یعنی بتوانند دانش و اطلاعات خود را با دقت به کارآموز خود منتقل کنند. به علاوه آنان باید به آسانی از اشتباهات کارآموز خود بگذرند. یعنی به او فرصت تجربه کردن در مسیر آموزش را بدهند.

با توجه به اینکه دوره کارآموزی وکالت نخستین مرحله حضور وکلای تازه کار به صورت عملی در دنیای حقوقی است، نیاز است از همراهی یک وکیل سرپرست پایبند به مقررات بهره مند شوند. کسی که بتواند به خوبی راه درست را به آنان نشان دهد و هدفی جز احقاق عدالت در جامعه نداشته باشد. انتقال این روحیه به وکلای جوان می تواند در ادامه مسیر وکالت به اندازه اطلاعات حقوقی کارساز باشد. شما میتوانید جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی از برترین وکلای ایران با شماره 09212242670 و یا 02147625900 تماس حاصل نمایید.

 

نحوه انتخاب وکیل سرپرست

تا به اینجای مقاله اطلاعات دقیقی در مورد وظایف و خصوصیات وکیل سرپرست بدست آوردیم. حال زمان آن فرا رسیده تا به موضوع نحوه انتخاب وکیل سرپرست بپردازیم. بسیاری از افراد فکر می کنند که برای این انتخاب نیاز به اقدامات پیچیده ای دارند. در صورتی که مسیر انتخاب وکیل سرپرست تنها با مراجعه به سامانه جامع کارآموزی آغاز می شود. یکی از پرتکرارترین موارد در باب نحوه انتخاب وکیل سرپرست این است که حتما باید این شخص از بین وکلای کاردان محل اشتغال کارآموز انتخاب شود. گفتنی است که مشخص کردن این محل توسط هیئت مدیره کانون مربوطه تعیین می شود.

 

 

خصوصیات وکیل سرپرست

 

 

همچنین نیاز است تا وکلای سرپرست پروانه وکالت پایه یک داشته باشند. به علاوه نداشتن سابقه محکومیت نظامی نیز برای این افراد الزامی است. دقت داشته باشید که کارآموزان باید هنگام انتخاب وکیل سرپرست حتما رزومه او را برای بررسی موارد فوق بررسی کنند و سپس اقدام به انتخاب او نمایند. در صورتی که پرسش های بیشتری در مورد نحوه انتخاب وکیل سرپرست دارید، می توانید همین حالا از خدمات مشاوره حقوقی  در موسسه حقوقی وکلای تلفنی استفاده کنید.

 

مشاوره حقوقی تلفنی برای انتخاب وکیل سرپرست

در گام پایانی برای بررسی دقیق تر نحوه انتخاب وکیل سرپرست بایستی بدانیم که استفاده از خدمات مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل سرپرست چه مزایایی دارد؟ شما می توانید از طریق مشورت با متخصصان حقوقی پیش از آغاز دوره کارآموزی با وظایف و تکالیف متقابل کارآموز و وکیل سرپرست آشنا شوید. به علاوه این فرصت را خواهید داشت تا  وکلای سرپرست کاردان را بهتر بشناسید و انتخاب سنجیده تری انجام دهید. با توجه به مزایای ذکر شده بهتر است همین حالا از خدمات مشاوره حقوقی تلفنی با متخصصان حقوقی موسسه حقوقی وکلای تلفنی بهره مند شوید.

 

 


سوالات متداول

نظرات

ثبت دیدگاه شما

فوق تخصصی

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
30 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 280,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
تخصصی

جدول مشاوره حقوقی تخصصی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 170,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 200,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 260,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
مشاوره حقوقی حضوری 1,000,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
مطالعه اوراق پرونده به همراه 5 دقیقه مشاوره حقوقی توسط وکیل 200,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
نگارش نامه ها و درخواست های اداری 500,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
5دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
محاسبه فوری دیه توسط وکیل 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز 200,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت

© 2021. وکلای تلفنی . تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد.