وکیل ارزان قیمت کیست؟

وکیل ارزان قیمت کیست؟

وکیل ارزان قیمت کیست؟

وکیل ارزان قیمت قابل اعتماد است؟ به چه کسی وکیل می گویند؟ تفاوت مشاور حقوقی و وکیل چیست؟ از چه لحاظ می توان داشتن وکیل را مهم دانست؟ آیا امکان مشاوره حقوقی تلفنی با وکیل ارزان قیمت وجود دارد؟ حل و فصل مشکلات حقوقی، امروزه به قدری سخت و دشوار شده که بدون دریافت کمک از وکیل عملاً غیر ممکن می باشد. به عبارت دیگر، آنقدر قوانین و مقررات زیاد شده اند که اگر مشکل حقوقی به وجود بیاید بایستی به سراغ مشاوره با وکیل برویم. از طرفی جهت دریافت مشاوره یا سپردن حل و فصل دعاوی به وکیل بایستی هزینه ای پرداخت شود. به همین منظور همواره دیده می شود که افراد به دنبال کمک گرفتن از وکیل ارزان قیمت هستند. پس سوالات گوناگونی پیرامون وکیل ارزان قیمت در ذهن افراد وجود دارد که به مهمترین آنها در آغاز نوشته اشاره داشتیم که به آنها خواهیم پرداخت.

 

 

هزینه مشاوره حقوقی

وکیل کیست؟

پیش از آنکه به سراغ موضوع وکیل ارزان قیمت برویم. بایستی به این سوال پاسخ دهیم که وکیل کیست؟ البته شاید در ابتدا تعریف وکیل برای افراد غیرمنطقی به نظر برسد. چرا که همه ما به خوبی می دانیم وکیل شخصی است که به ما کمک می کند تا بتوانیم مشکلات حقوقی خود را به نحو احسن، حل و فصل کنیم. اگرچه به صورت کلی این تعریف درست می باشد با این حال برخی از ارکان تعریف وکیل در آن ذکر نشده است.

پس بهتر است به صورت تخصصی به تعریف وکیل بپردازیم. در همین راستا ابتدا به مراحلی که یک فرد بایستی طی نماید تا بتواند وکیل شود، اشاره خواهیم نمود. در وهله اول فرد بایستی از رشته حقوق یا سایر رشته های مرتبط نظیر فقه و حقوق، فارغ التحصیل شده باشد. سپس در آزمون وکالت که توسط قوه قضاییه یا کانون وکلای دادگستری برگزار می گردد، شرکت کند و قبول شود. در مرحله بعد، دوره 18 ماهه کارآموزی خود را پشت سر بگذارید. در نهایت نیز در آزمون شفاهی و کتبی اختبار شرکت کرده و قبول شود تا بتواند پروانه وکالت خود را کسب نماید.

اکنون نوبت آن فرا رسیده که به سراغ تعریف وکیل برویم. با این اوصاف، وکیل شخصی است که با گذراندن مراحل چهارگانه دریافت پروانه وکالت، پروانه مذکور را دریافت کرده و اکنون می تواند به ارائه انواع خدمات حقوقی با دریافت حق الوکاله یا حق المشاوره بپردازد. در همین راستا ما جهت حل و فصل مشکلات حقوقی خود به کمک وکیل پایه یک دادگستری نیاز خواهیم داشت. شما می توانید جهت دریافت مشاوره حقوقی تلفنی از برترین وکلای ایران با شماره 09212242670 و یا 02147625900 تماس حاصل نمایید.

 

 

 

بهترین وکیل ارزان

 

 

تفاوت وکیل و مشاور حقوقی

سوال دیگری که پیش از آشنایی با وکیل ارزان قیمت بایستی به آن پاسخ دهیم، این است که تفاوت وکیل و مشاور حقوقی چیست؟ در مقام بررسی این تفاوت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مشاور حقوقی برای فعالیت، نیازمند هیچگونه پروانه ای نیست. در صورتی که وکیل پایه یک دادگستری بایستی پروانه وکالت خود را بگیرد.
 • وکالت معمولاً پس از به وجود آمدن مشکل حقوقی معنا پیدا می کند. در صورتی که مشاور حقوقی می تواند هم پیش از به وجود آمدن دعوای حقوقی و هم پس از آن به افراد کمک نماید.
 • وکیل به نمایندگی از موکل خود مشکل حقوقی را حل می نماید. در صورتی که مشاور حقوقی صرفاً راهکارهای موجود را به فرد ارائه می دهد تا بتواند خودش شخصاً مشکل را حل نماید.
 • به صورت کلی درآمد وکیل بیشتر از مشاوران حقوقی می باشد.
 • مسئولیت وکیل در برابر موکل بیشتر از مسئولیت مشاور حقوقی در برابر متقاضی مشاوره می باشد.

اگر به دنبال مشاوره با وکیل یا مشاور حقوقی هستید، فراموش نکنید که موسسه حقوقی وکلای تلفنی در کنار شماست. شما می توانید از طریق مشاوره حقوقی با ما در ارتباط باشید.

 

 

 

بهترین وکیل تعزیرات در ایران
آشنایی با وکالت فوری 
وکیل خانواده 
درباره ما 

 

 

اهمیت داشتن وکیل

اگر به دنبال مشاوره با وکیل ارزان قیمت هستید، قطعاً این سوال را در ذهن خود دارید که اهمیت داشتن وکیل چیست؟ داشتن وکیل به دلایل زیر مهم می باشد:

 • اطلاع از عواقب دعوای مورد نظر و تصمیم گیری در مورد مطرح کردن یا نکردن آن.
 • آسوده خاطر شدن پیرامون نتیجه پرونده.
 • آشنایی با مطمئن ترین، کم هزینه ترین و کوتاه ترین راه جهت حصول نتیجه مورد نظر و انتخاب آن.
 • تضمین نتیجه دعوای مورد نظر توسط وکیل.
 • عدم آزمون و خطا برای روش های حل و فصل دعوا.
 • عدم نیاز به حضور موکل در دادگاه.
 • تاثیر مثبت بر ذهنیت قاضی پیرامون حل و فصل پرونده.
 • افزایش احتمال سازش با طرف دعوا به نفع موکل.
 • آشنایی با قوانین و مقررات مربوطه.
 • آشنایی با آیین دادرسی پرونده مورد نظر.

 

 

 

مشاوره با وکیل منصف و ارزان

 

 

وکیل ارزان قیمت قابل اعتماد است؟

متقاضیان مشاوره با وکیل ارزان قیمت همواره این سوال را از ما می پرسند که آیا وکیل ارزان قیمت قابل اعتماد است یا خیر؟ پاسخ به این سوال مثبت است. البته به شرطی که با متخصصین موسسه حقوقی وکلای تلفنی مشورت کنید. به عبارتی موسسه حقوقی وکلای تلفنی که همواره سعی داشته در راستای ارائه خدمات به تمامی اقشار جامعه گام بردارد، امکان مشاوره با وکیل ارزان را برای اشخاص فراهم کرده است. این وکلا دارای تخصص و تجربه کافی هستند تا بتوانند شما را به کسب نتیجه مورد نظر برسانند. در همین راستا شما می توانید از طریق مشاوره حقوقی آنلاین و رایگان با بهترین وکیل ایران مشورت داشته باشید. لازم به ذکر است که خدمات حقوقی وکلای تلفنی به صورت شبانه روزی و در تمامی ایام هفته حتی تعطیلات رسمی ارائه می گردد.

 

مشاوره تلفنی با وکیل ارزان قیمت

موسسه حقوقی وکلای تلفنی، در راستای مشورت با وکیل ارزان قیمت، خدمات گوناگونی را ارائه می دهد. یکی از محبوب ترین خدمات مذکور، مشاوره حقوقی به صورت تلفنی می باشد. پس اگر قصد مشورت با وکیل ارزان قیمت را دارید، همین الان از طریق مشاوره حقوقی تلفنی با ما در ارتباط باشید.

 

 

 


سوالات متداول

نظرات

ثبت دیدگاه شما

فوق تخصصی

جدول مشاوره حقوقی فوق تخصصی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت
10دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 250,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
30 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 280,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
60 دقیقه مشاوره حقوقی فوق تخصصی با وکیل پایه یک دادگستری 350,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
تخصصی

جدول مشاوره حقوقی تخصصی

مدت زمان مشاوره حقوقی اجرت (تومان) پرداخت
۱۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 120,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۱۵ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 170,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۲۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 200,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۳۰ دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل 260,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
۱ ساعت مشاوره حقوقی با وکیل 300,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
مشاوره حقوقی حضوری 1,000,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
مطالعه اوراق پرونده به همراه 5 دقیقه مشاوره حقوقی توسط وکیل 200,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
نگارش نامه ها و درخواست های اداری 500,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
5دقیقه مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری 80,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
محاسبه فوری دیه توسط وکیل 150,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت
محاسبه فوری مهریه به نرخ روز 200,000 هزار تومان پرداخت آنلاین کارت به کارت

© 2021. وکلای تلفنی . تمامی حقوق مادی و معنوی سایت محفوظ می باشد.